Opakowania na artykuły gospodarstwa domowego

Ścierki, czyściki, mopy

Ściereczki, mopy i czyściki to uniwersalne produkty służące do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni.

czytaj więcej

Zmywaki i gąbki do naczyń

Niezbędne w każdym gospodarstwie domowym oraz używane wielokrotnie każdego dnia.

czytaj więcej

Folie aluminiowe, papiery śniadaniowe, woreczki do lodu

Nieodzowne produkty w każdej kuchni.  Folie aluminiowe gwarantują łatwe i skuteczne pieczenie, a papiery śniadaniowe to szybkie rozwiązanie na pakowanie.

czytaj więcej

Rękawice ochronne

Maja zadanie ochronić nasze dłonie i nadgarstki przed niepożądanym, lub szkodliwym dla zdrowia oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

czytaj więcej

Tacki do grilla, podpałki do grilla

Grillowanie to polski sport narodowy. Rosnące słupki termometrów, sprzyjający kalendarz z wolnymi dniami i fakt, że jedzenie pod chmurką smakuje lepiej znaczą jedno – czas zacząć sezon!

czytaj więcej

Worki do odkurzaczy, akcesoria

Sprawią, że sprzątanie jest jeszcze bardziej dokładne i efektywne.  Worki do odkurzaczy i różne akcesoria są pakowane w folie  polipropylenowe (BOPP, CPP) oraz polietylenowe w różnych wariantach grubościowych.

czytaj więcej

worek doypack

Tabletki do zmywarki i pralki

Tabletki  do zmywarek i  prania stanowią coraz większa grupę artykułów gospodarstwa domowego  zastępując bardzo popularne do tej pory proszki.

czytaj więcej

Naczynia jednorazowe

Długie i ciepłe dni oraz wieczory sprzyjają urządzaniu imprez na świeżym powietrzu, a takie spotkania nie mogą obejść się bez wspólnego grillowania oraz słodkich i słonych przekąsek.

czytaj więcej

Odświeżacze

Nie ma nic przyjemniejszego niż wejść do czystego domu czy samochodu, gdzie po prostu pięknie pachnie.

czytaj więcej

Worki na śmieci

W dobie troszczenia się o środowisko naturalne poprzez sortowanie odpadów powstających w gospodarstwach domowych, worki na śmiecie staja się niezbędnym artykułem w domu.

czytaj więcej

Woreczki do żywności

Na co dzień  praktyczne zapewniające szczelne pakowanie, idealną świeżość i eliminują  przechodzenie niechcianych zapachów.

czytaj więcej

Proszki do prania

Podstawowy środek piorący w większości gospodarstwach domowych, choć coraz częściej są wypierane z rynku przez zyskujące popularność wśród konsumentów kapsułki do prania.

czytaj więcej