BIURO

Poniedziałek – piątek: 8:00– 16:00
Sobota – niedziela: zamknięte

DANE TELEADRESOWE

YANKO Spółka z o. o.
36-060 Głogów Małopolski,  ul. Innowacyjna 11
tel. +48 17 772 57 20
e-mail: yanko@yanko.com.pl

SEKRETARIAT

Alicja Sołek
tel. +48 17 772 57 20
e-mail: sekretariat@yanko.com.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ

Magdalena Zarszyńska-Jagiełło

tel. +48 17 772 57 20
e-mail: m.zarszynska@yanko.com.pl

DZIAŁ FAKTUROWANIA

Aleksandra Rochecka

tel. +48 17 772 57 28
e-mail: fakturowanie@yanko.com.pl

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Joanna Flak

specjalista ds. zakupów
tel. +48 17 772 57 39
e-mail: zaopatrzenie@yanko.com.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ

e-mail: yanko@yanko.com.pl

Roman Wania

Kierownik działu sprzedaży krajowej
tel. +48 17 772 57 25
e-mail: r.wania@yanko.com.pl

Beata Tomoń- Bandzyra

specjalista ds. handlowych
tel. +48 17 772 57 23
e-mail: b.tomon@yanko.com.pl

Artur Sadkiewicz

Product Manager
tel. +48 881 600 704
e-mail: a.sadkiewicz@yanko.com.pl

DZIAŁ EKSPORTU

e-mail: export@yanko.com.pl

Dariusz Hus

Kierownik  exportu
e-mail: d.hus@yanko.com.pl
+48 17 772 57 24

Małgorzata Kiczek

specjalista ds. handlowych
tel. +48 17 772 57 22
e-mail: m.kiczek@yanko.com.pl

Piotr Tomaszek

specjalista ds. handlowych
tel. +48 17 772 57 26
e-mail: p.tomaszek@yanko.com.pl

DZIAŁ WSPARCIA SPRZEDAŻY

tel. +48 17 772 57 31
e-mail: dws@yanko.com.pl

Klaudia Kosiek – Szebla

koordynator działu wsparcia sprzedaży
k.kosiek@yanko.com.pl

Karolina Grzywacz

specjalista ds. wsparcia sprzedaży export
k.grzywacz@yanko.com.pl

Paulina Łyszczek

specjalista ds. wsparcia sprzedaży
p.lyszczek@yanko.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ

tel. + 48 17 772 57 32
e-mail: ksiegowosc@yanko.com.pl

STUDIO GRAFICZNE

tel. + 48 17 772 57 29

Lidia Tomczak 

e-mail: grafik@yanko.com.pl

Jarosław Ejsymont
e-mail: j.ejsymont@yanko.com.pl

Damian Pelc
e-mail:  d.pelc@yanko.com.pl

DANE FTP DLA KLIENTA

Do wstawiania plików Klienta:

yanko.com.pl
login: yanko_klient
password: xyz

Proszę potwierdzić pomyślne wstawienie plików na serwer ftp Yanko, wysyłając wiadomość na maila yanko@yanko.com.pl

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty prosimy o wypełnienie formularza.

Dokumenty do pobrania: Ogólne warunki realizacji zamówień – pobierz   |   Informacje o przygotowaniu grafiki – pobierz