Opakowania na artykuły spożywcze

OPAKOWANIA DO MIĘSA

Mięso

Mięso, by dłużej zachowało swoje właściwości, potrzebuje odpowiedniej ochrony.

czytaj więcej

opakowania na cukierki, lizaki

Słodycze (cukierki, batony)

Opakowania na słodycze stanowią zróżnicowaną grupę. W  zależności od właściwości, które powinny spełniać, możemy zaproponować produkty zarówno do pakowania batonów, ciasteczek jak i cukierków.

czytaj więcej

Nabiał

Zasadniczą wadą serów twarogowych jest ich krótka, bo zaledwie kilkudniowa, trwałość. Przyczyn tego należy upatrywać z jednej strony w składzie produktu, który stanowi doskonałą pożywkę dla mikroorganizmów…

czytaj więcej

wyroby piekarnicze

Piekarnictwo

Wyroby piekarnicze to jeden z podstawowych produktów niepodzielnie królujących w każdej kuchni. Świeże bułki, chleb, drożdżówki i wiele innych wyrobów piekarniczych mają wyjątkowy smak i zapach, a najlepiej smakują gdy są świeże.

czytaj więcej

Przekąski

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez słonych przekąsek między głównymi posiłkami. Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją opakowań na tego typu produkty.

czytaj więcej

Produkty zbożowe (makarony, kasze, ryż itp.)

Makaron kasza czy ryż to jedene z podstawowych składników, jakich używamy w kuchni. Wykorzystujemy do zup, sosów, sałatek.

czytaj więcej

Produkty mrożone

Mrożenie żywności to doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy oraz wydłużenie trwałości produktu. Nie każdy z nas znajduje codziennie czas na to, aby przygotowywać zdrowe posiłki ze świeżych produktów.

czytaj więcej

woreczki flow-pack

Kawa

Kawa, jest nieodłączną częścią codziennej rutyny i nadzieją na odrobinę przyjemności w zabieganym dniu. Żeby kawa przez długie tygodnie, a nawet miesiące zachowywała swoje właściwości, należy przechowywać ją w odpowiednim środowisku.

czytaj więcej

Bakalie i ziarna

Bakalie to suszone owoce, nasiona, pestki i orzechy. Stanowią zdrową i wartościową przekąskę. Styl życia i żywienia ma ogromny wpływ na nasze zdrowie dlatego coraz częściej  świadomie wybieramy produkty, które będą służyć  naszemu  zdrowiu.

czytaj więcej

worek doypack

Zioła i przyprawy

Nawet najprostsze do przyrządzenia dania nie smakowałby tak samo, gdyby nie dodano do nich przypraw. Są dodawane do potraw dla polepszenia ich walorów smakowych, zapachowych oraz wizualnych.

czytaj więcej

Lody

Lody to idealny deser na upalne dni. W naturalny sposób orzeźwiają, mają przyjemny smak oraz konsystencję.

czytaj więcej

opakowania na słodycze

Suplementy diety, produkty ekologiczne

Produkty te zyskują każdego roku nowych zwolenników ponieważ  coraz częściej w trosce o zdrowie sięgamy po produkty ekologiczne i  suplementy diety z nadzieją, że usprawnią organizm, przyśpieszą leczenie lub poprawią wygląd.

czytaj więcej

Dania gotowe

Dania gotowe zyskują na popularności miedzy innymi ze względu na  wzrost liczby zapracowanych konsumentów, którym tego typu posiłki ułatwiają życie i są w porównaniu do dań restauracyjnych znacznie tańsze.

czytaj więcej