Rodzaje ograniczeń dotyczących zakładów sportowych

Masz dużo zabawy z zakładami i po tak wiele wysiłku, aby rozwinąć zwycięską strategię, zaczynasz widzieć wygrane, ale nagle otrzymujesz e-mail z informacją, że nie możesz postawić więcej niż €1 na swoją przyszłość. Nagrody. Na zawsze i na wieczność.

Jest to jedno z kilku notorycznych ograniczeń w zakładach sportowych. W tym artykule przyjrzymy się różnym rodzajom ograniczeń w świecie zakładów sportowych i temu, co możesz zrobić, aby ich uniknąć (na przykładzie 22Bet Polska).

Jakie są ograniczenia dotyczące zakładów sportowych?


Ograniczenia odnoszą się do ograniczeń nałożonych przez bukmacherów na to, ile możemy postawić na którekolwiek lub wszystkie z poniższych wydarzeń sportowych.

Surowość tych ograniczeń różni się w zależności od bukmachera, ale zazwyczaj są one zawsze sztywne i nieelastyczne.

Na przykład, jeśli wcześniej byłeś w stanie postawić 150 euro na wydarzenie sportowe bez żadnych problemów, to po otrzymaniu limitu najprawdopodobniej nie będziesz w stanie postawić nawet więcej niż 10.

Inne ograniczenia obejmują zakaz korzystania z promocji i bonusów, a w poważniejszych przypadkach całkowite zamknięcie konta.

Jakie są jednak powody wprowadzenia ograniczeń przez bukmacherów?

Jest kilka powodów, z których niektóre są zrozumiałe, a niektóre na wpół żartobliwe, ale głównie dlatego, że zarabiasz zbyt dużo pieniędzy u tego samego bukmachera.

Najczęstsze powody to "nadużywanie" ofert lub bonusów, stawianie bardzo wysokich stawek na niepopularne rynki lub po prostu stawianie większej ilości zakładów sportowych niż zwykle.

Rodzaje ograniczeń, które możesz otrzymać


Niewątpliwie najgorszym ograniczeniem, jakie może dać Ci bukmacher, jest zamknięcie konta.

Powód usunięcia konta nie jest do końca jasny, ponieważ w tym przypadku nie otrzymasz żadnego powiadomienia o wykluczeniu. Jedynie saldo na koncie bankowym i brak możliwości zalogowania się na stare konto.

W takich przypadkach można po prostu otworzyć konto u innego bukmachera i tam kontynuować grę.

Jeśli jednak z jakiegokolwiek powodu czujesz się niekomfortowo, możesz poprosić kogoś zaufanego o otwarcie konta dla Ciebie lub poprosić o pomoc brokera lub bukmachera.

Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z usług brokera, jedną z zalet jest to, że możesz zarejestrować się u bukmacherów w innych krajach, gdzie nie ma ograniczeń, na przykład w Azji.

Zmniejsz swoje nagrody


Inną popularną formą ograniczenia bukmachera jest zmniejszenie kwoty, jaką można zainwestować w zakład. Kwota ta zazwyczaj znacznie spada i staje się tak mała, że wielu traci zainteresowanie i w końcu odchodzi.

Według niektórych raportów Bet365, redukcja może być tak niska jak 99% w niektórych przypadkach.

Ale z reguły nie można stawiać zakładów powyżej 15 euro. Jeśli chcesz zaoferować wyższą cenę, możesz poprosić o sprawdzenie na niektórych stronach, ale prawie zawsze odmawiają.

Aby nie dopuścić do zmniejszenia kwoty, którą możesz postawić, musisz rozłożyć swoje zakłady na różne kasyna lub bukmacherów. Ponadto, te nagrody powinny być po kilka euro, aby łatwiej było pozostać niezauważonym.

Rezygnacja z promocji


Niektórzy bukmacherzy nie tylko ograniczają maksymalną kwotę, jaką możesz zarobić, ale także odmawiają Ci dostępu do wszelkiego rodzaju bonusów i promocji firmowych. Więc nie ma "darmowych zakładów" lub "wyższych kursów" dla Ciebie.

Najgorsze jest to, że jeśli nadal będziesz zarabiać pieniądze pomimo wszystkich ograniczeń, mogą nałożyć surowsze restrykcje.

Ograniczenie do niektórych dyscyplin sportowych


Wielu graczy zazwyczaj obstawia różne dyscypliny sportowe, ale jeśli są oni bardzo dobrzy w danej dyscyplinie i osiągają znaczne zyski, bukmacherzy mogą podjąć decyzję o zakazie obstawiania tej dyscypliny.

Na przykład, jeśli specjalizujesz się w piłce nożnej, ale od czasu do czasu obstawiasz tenis i piłkę nożną, Twój dom może na stałe zakazać Ci obstawiania piłki nożnej. Tak po prostu.

W których biurach bukmacherskich się ograniczają?


W rzeczywistości w Hiszpanii nie ma bukmacherów sportowych, którzy nie byliby ograniczeni. Oczywiście, niektóre domy są bardziej elastyczne niż inne, ale jeśli nie podejmiesz środków ostrożności opisanych w tym artykule, prędzej czy później napotkasz jakieś ograniczenia.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to być ostrożnym i stawiać małe zakłady na bardzo popularne rynki, zawsze rozkładając swoje saldo pomiędzy różnych bukmacherów.

Inną świetną opcją jest zanurzenie się od razu w zakładach na akcje jak Betfair. W tym typie zakładów użytkownicy kasyna ustalają kursy dla każdego zakładu i w ten sposób decydują, ile są gotowi stracić.

A ponieważ Betfair działa tylko jako pośrednik, zawsze będą brać swoją prowizję, bez względu na to, ile zarobisz.

Nie zniechęcaj się jednak, jeśli otrzymasz ograniczenie. Jest wiele innych sposobów, aby kontynuować grę i zarabiać pieniądze. Ważne jest, aby wiedzieć, że stawiasz tak dobrze, że powinny już powstrzymać Cię przed bankructwem.

Teraz już wiesz, jakie są różne rodzaje ograniczeń w zakładach sportowych. Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, aby pomóc.

1990 – commencement of commercial activity, first business contacts on Hungarian market – cooperation with TVK, BABOLNA, KIS, BARSADI

1992 – beginning of packaging production, purchase of first machine to formed and welding ready bags.

1995 – production of the first printed bag, beginning of production of paper packaging.

2000 – purchase of the first device for producing photopolymer printing plates – Flexo B2 – PET

2003 – receiving the gold medal at the Poznań International Fair for EURO type bags. Implementation of the ISO 90001-2001 quality management system which still works in our plant.

2006 – zakup pierwszej nowoczesnej 6 kolorowej drukarki fleksograficznej oraz laminarki bezrozpuszczalnikowej  produkcji  Varga

2009 – 2012 – purchase of a new building plot for a new plant and start construction.

2012 – start of production at the new Yanko plant in Rogoźnica in the Podkarpackie Science and Technology Park – Aeropolis

2013 – 2017 – purchase of a modern machine for flexographic printing, lamination machine and confectioning of foil products (DOYPACK bags, YANKOPACK BMS bags) and paper ones. Expansion of the existing production hall for new area over 1000 m2.

2018 – 2019 – purchase of a second modern machine for flexographic printing and machines for DOYPACK bags. Start of work on the implementation of a modern biodegradable and also 100% recyclable coating for paper – water and greaseproof. Implementation of WMS (warehouse management system) and BRC IoP systems for packaging producers.