Turinabol - najlepszy steryd dla sportowców

Doustny Turinabol to steryd typu anabolicznego podobny w strukturze i właściwościach do metandrostenolonu. Kluczową różnicą jest obecność dodatkowego atomu chloru w Turinabolu. Lek został stworzony w Niemczech w latach 60-tych jako potężne połączenie metandrostenolonu i oxandronolu z mniejszą listą skutków ubocznych i lepszymi wynikami. I w dużej mierze producentowi się to udało: turinabol to potężny anabolik o minimalnym działaniu androgenicznym i maksymalnej sile i wytrzymałości.

W pierwszych latach po wprowadzeniu na rynek, turinabol był często stosowany w różnych dyscyplinach sportowych, takich jak boks, lekkoatletyka i kulturystyka. Z nazwy wynika, że steryd przeznaczony jest do stosowania doustnego. Występuje w postaci tabletek 10 mg w kolorze białym, różowym lub niebieskim. Okres półtrwania sterydu wynosi 16 godzin, a okres wykrywania we krwi do 250 dni. Możesz zobaczyć cały zakres Turinabol przechodząc do tego linku https://hulksklep.com/sterydy-tabletki/turinabol/

Wskazania do stosowania

Lek polecany jest wyłącznie zawodowym sportowcom w szczególnych przypadkach - w celu osiągnięcia wysokich wyników w końcowej fazie przygotowań do zawodów, uzyskania "suchej" formy do występów na scenie.

Turinabol nie jest odpowiedni dla początkujących lub dla sportowców, którzy planują powrót do treningów po długim okresie "przestoju". Ale w formie monokursu z minimalną dawką lek może być dobrze stosowany przez początkujących.

Steryd ten najlepiej pokazał się jako "narzędzie" stymulujące dla sportowców, którzy osiągnęli określoną wydajność w sporcie i trafili na okres tzw. plateau (stagnacji). W takich momentach organizm nie jest w stanie pokonać bariery nie do pokonania bez pomocy farmakologii.

Steryd hormonalny doskonale łączy się z wszelkimi suplementami sportowymi (gainer, białko, energia itp.). Wybór odpowiedniego zależy wyłącznie od przeznaczenia substancji anabolicznej. Sklep internetowy hulk sklep jest najlepszy w Polsce. Szybka dostawa, niskie ceny, ogromny wybór produktów.

Efekt anaboliczny

Profesjonaliści często opisują turinabol jako metandrostinolon, który nie ma efektu zatrzymywania płynów w organizmie. Steryd ma opóźnione działanie: sportowcy komentują, że progresja wyników siły i ulgi jest powolna, ale efekt jest lepszy.

Doustny turinabol jest uważany za jeden z najlepszych dopalaczy dla sportowców, którzy są szczególnie zainteresowani siłą wybuchową, szybkością i wysoką wydajnością wytrzymałościową. Steryd znany jest jako środek stymulujący produkcję białka w organizmie - pozwala na dobre przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej. Kolejną niebagatelną zaletą produktu jest znikomy współczynnik odbicia w porównaniu do wielu generycznych sterydów, a także usztywnienie mięśni i zwiększenie żylności.

1990 – commencement of commercial activity, first business contacts on Hungarian market – cooperation with TVK, BABOLNA, KIS, BARSADI

1992 – beginning of packaging production, purchase of first machine to formed and welding ready bags.

1995 – production of the first printed bag, beginning of production of paper packaging.

2000 – purchase of the first device for producing photopolymer printing plates – Flexo B2 – PET

2003 – receiving the gold medal at the Poznań International Fair for EURO type bags. Implementation of the ISO 90001-2001 quality management system which still works in our plant.

2006 – zakup pierwszej nowoczesnej 6 kolorowej drukarki fleksograficznej oraz laminarki bezrozpuszczalnikowej  produkcji  Varga

2009 – 2012 – purchase of a new building plot for a new plant and start construction.

2012 – start of production at the new Yanko plant in Rogoźnica in the Podkarpackie Science and Technology Park – Aeropolis

2013 – 2017 – purchase of a modern machine for flexographic printing, lamination machine and confectioning of foil products (DOYPACK bags, YANKOPACK BMS bags) and paper ones. Expansion of the existing production hall for new area over 1000 m2.

2018 – 2019 – purchase of a second modern machine for flexographic printing and machines for DOYPACK bags. Start of work on the implementation of a modern biodegradable and also 100% recyclable coating for paper – water and greaseproof. Implementation of WMS (warehouse management system) and BRC IoP systems for packaging producers.